Artık Teknoloji çağında olduğumuzu bir kez daha yinelememe gerek olduğunu sanmıyorum. Bugün sizler için en çok kullanılan ve her geçen gün kullanımı hızla artan iqos Elektronik Sigara Arıza ve Tamiri konusun da biraz bilgi paylaşımı yapmak ve birlikte fikir alışverişinde bulunabileceğimizi düşündüm. Dilerseniz şimdi iqos Arızaları hakkında biraz bilgi toplayalım.

Diğer E Sigara ürünlerinde olduğu gibi iqos cihazların da da belirli arızalar ile karşılaşabiliyoruz. diğer cihazlardan farklı olarak İqoslar daha hassas ve kontrollü kullanılması gereken cihazlardır. Ayrıca Türkiye de şu anda arızasını tam anlamı ile tespit edebilecek ve giderebilecek çok az sayıda belirli kişiler bulunmaktadır.

Yoğunluk olarak rastlanan Arızaları ise   ısıtıcı kırılması ve kırmızı ışık tır. Bunların Sizlere sorun yaşatması durumun da kesinlikle ilgili arkadaşlara ileterek gerekli destekleri almanız gerekiyor. aksi durumda cihazınızı kullanamayabilirsiniz.

İqos Kırmızı ışık Arızası Veriyor:

Bu durum da yapmanız gereken ilk olarak cihazısınızı resetlemeniz gerekiyor. daha sonra pilinin tam dolu olduğundan emin olmalıyız. bu süreci tamamladıgımıza emin oldukdan sonra ürünümüzü tekrar açmalı ve bir kaç kez kapat aç yaparak ürününümüzün tamamen sıfırlandığına emin olmamız gerekmektedir.

Tekrar çalıştırdığımız da aynı arıza devam ediyorsa kesinlikle Tekniksey birilerinden yardım almanız gerekmektedir. Muhtemelen cihazımızın Sürücü entegresi yanmış olabilir. Nadiren de olsa bazı durumlar da İqos umuzun  Bataryası bozulduğun da da aynı arızayı verebiliyor.

İqos Batarya Sorunu ve Şarj Az Gitmesi:

Eğer cihazısınızı uzun süreli kullanıyorsanız ve artık şarjı az gitmeye başladı ise ya da gün içerisin de yetersiz kalıyor diyorsanız Cihazısınızın kesinlikle Pili bitmek üzeredir. Pil ömrünüzün uzun olmasını istiyorsanız gün içerisin de belirtilen süreler içerisin de şarj ediniz.

Burada kırılan bazı cihazların örneklendirilmiş ısıtıcalarını görebilirsiniz. bunların başlıca sebebi ise Cihazımızı temizleme esnasın da dikkatsiz davranmamızdır. bu konu da daha hassas olmamız gerekiyor.

İqos Arıza ve Tamiri

İqos Arıza ve Tamiri” üzerine bir düşünce

  • 21 Ocak 2019, 13:06
    Kalıcı bağlantı

    CİHAZ ÇOK GÜZEL TAMİR OLDU İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. TÜRKİYE DE BÖYLE BİR YER ARIYORDUM REZİSTANS İÇİN, SÜPERSİNİZ…

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir